Суддя з Києва отримала у подарунок від матері 2 млн гривень

  1. Главная
  2. Кримінал
  3. Суддя з Києва отримала у подарунок від матері 2 млн гривень

Судді Київського окружного адміністративного суду Ірині Колесніковій мама під час війни подарувала 2 млн грн готівкою. Про це суддя зазначила у своїх даних про суттєві зміни майнового стану.

5 квітня суддя отримала такий подарунок від матері.

Зазначено, що подарунок їй зробила Софія Колесникова.

Також суддя задекларувала автомобіль RANGE ROVER SPORT (2018), який належить матері і квартиру в Києві, що також належить цій жінці.

Поширити

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook — повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.

Експосадовця ДП «Ліси України» викрили на незаконному отриманні майна на 44 млн гривень
На Одещині суддя вказав в декларації подарунок на 1,77 млн гривень
Меню