На Одещині суддя вказав в декларації подарунок на 1,77 млн гривень

  1. Главная
  2. Кримінал
  3. На Одещині суддя вказав в декларації подарунок на 1,77 млн гривень

Суддя Березівського райсуду Одеської області Андрій Панчишин двічі у березні 2024 року вказав видатки в розмірі 1,77 млн гривень, які він зробив у якості подарунка невідомій особі. Про це редакція 368.media дізналася зі змін в його декларації.

Панчишин родом зі Львова. На Одещини він мешкає в номері в готелі «Фламінго». Видатки на проживання він не вказав. Також з 2015 року він володіє Ford Focus (2014) за 246 тис. гривень.

У. 2023 році посадовець задекларував 46,5 тис. доларів готівкою. Його дружина Христина Товарянська вказала, що має у власності ще 15 тис. доларів.

Поширити

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook — повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.

Суддя з Києва отримала у подарунок від матері 2 млн гривень
«Європейська солідарність» вивела з бюджету України на власний рахунок 35 млн гривень
Меню