В Одесі все частіше почало спливати прізвище Левенберг у зв’язку з обманом на великі суми грошей. Один із найвідоміших прикладів — кидалово ахметівської компанії ДТЕК на 14,5 млн гривень, за які зараз тривають суди. Поки що, виходячи з даних судового реєстру, майже половину ДТЕК відсудив, але стягнути нічого не вдасться, тому що Євген Левенберг вивів усе цінне з компанії. І це проблема.
Нагадаємо, що Євгена Левенберга одеська мафія призначила головою «Громадської ради EXPO 2030 Одеса», яка інформаційно, так би мовити, супроводжувала чергову аферу.
Сама по собі ідея подачі заявки від Одеси на проведення Всесвітньої міжнародної виставки була приречена на провал, що нещодавно і підтвердилося офіційним рішенням Генеральної асамблеї виставки.
У двох словах: у такому селі, як Одеса, ніколи в житті ніхто не проводитиме жодного серйозного заходу, просто навіть тому, що в Одеси дуже слаборозвинена транспортна і туристична інфраструктура. Ні, порівняно із Затокою Одеса, звісно, гігант, але на тлі таких багатих міст, як Дубай, Осака, Рим, Пусан (Південна Корея) та Ер-Ріяд (Саудівська Аравія), Одеса — глибока глухомань.
Усе дуже просто: міжнародна виставка «ЕКСПО» триває всього лише ПІВРОКУ і її встигає відвідати від 20 до 30 млн людей.
Потужність пасажиропотоку нового терміналу Одеського аеропорту, збудованого Кауфманом-Грановським за кредитні гроші від державного банку, становить лише 4,5 млн людей ЗА ЦІЛИЙ РІК. Усе. Крапка.
Читайте по темі: В ОАЕ затримали відомого засновника ОПГ в Одесі під прізвищем «Халид», справжнє ім’я якого Халід Мусаєв
У нас дуже доморощений аеропорт, автовокзал; суцільно нелегальні перевізники на часто-густо роз#баному транспорті та решта букета нескінченних проблем, ганьби й відсталості за більшістю параметрів, які жоден інвестор і жодна подія а-ля ЕКСПО не розв’яжуть. Чому? Тому що для цього в місті потрібен порядок, але його ніколи не буде, поки мафія при владі.
Як ви самі вже зрозуміли, це — афера, і сама мерія підтвердила це, коли на сайті грантового офісу «Одеса 5Т» розмістили оголошення для інвесторів із пропозицією вкласти в будівництво об’єктів на полях зрошення для потреб «ЕКСПО-2030». Насправді кожна країна будує павільйон за свої кошти.
Тобто в реальності злочинному синдикату «Довіряй Справам» потрібна була гарна історія, щоб одним махом без конкурсу передати своєму ж інвесторові приблизно 250 га землі під забудову де-факто прямо біля центру з видом на море і лиман. Ось це куш хочуть зірвати в синдикаті!
При цьому вся площа полів зрошень становить мінімум 800 га — максимум 1000 га. Потім їх і поцуплять, якщо одесити сидітимуть склавши руки. Це єдиний такий гігантський шматок вільної землі в межах міста. Уявіть, яка за нього буде битва.
Особистість шахрая Євгена Левенберга лише вишенька на торті в історії з ЕКСПО і зайвий раз яскраво підкреслює, що ЕКСПО — це лохотрон для одеситів, щоб непомітно в них красти землю.
В Одеській мерії прекрасно знали, що Одеса ніколи в житті не отримає право на проведення ЕКСПО-2030. Злочинному синдикату «Довіряй Справам» потрібен був лише інформаційний привід, щоб почати розробляти містобудівну документацію під виставковий комплекс.
Ось побачите: після війни з’явиться проєкт від Одеської мерії з будівництва виставкового комплексу на полях зрошення. Боря Кауфман і Саша Грановський хотіли за бюджетні гроші побудувати торгово-виставковий комплекс навпроти Одеського аеропорту. Оскільки аеропорт у них 100% заберуть на користь держави, за інформацією джерел, то вони неодмінно пропихатимуть цю ж ідею, але на полях фільтрації, між центром і Суворовським районом. Тим паче, людина Кауфмана Борі Григорій Трипульський брав участь у публічних заходах у рамках вистави «ОДЕСА. ЕКСПО-2030».
