Борис Кауфман зібрав у бізнесменів по місту за отримання тих чи інших документів на забудову земельних ділянок близько 40 млн доларів США. Утім, через потрапляння Борі та його подільника Олександра Грановського-Боруховича в кліщі НАБУїнів вирішення всіх цих питань загальмувалося. Ніхто не хоче мати справу з Кауфманом-Грановським, бо вони стали токсичними Багато невирішених питань потрапили на плівки до НАБУінів, і якщо почати їх зараз рухати, то офіційне коло організованої злочинної організації №2 значно розшириться. У першій злочинній організації, нагадаємо, лідером був Володимир Галантерник, але йому НАБУ дало можливість утекти.
Проблеми додало й хитке становище злочинного синдикату «Довіряй Справам» в Одеській міськраді, який через втечу частини проросійських депутатів і не тільки втратив більшість під час ухвалення рішень шкурних питань. Тепер в Одеській міськраді кожен голос на вагу золота для злочинного синдикату «Довіряй Ділам».
Також читайте: Борис Кауфман намагався зайти в Кишенівський аеропорт через проросійського політика-шахрая
І що ж Боря? Боря вирішив, що в усьому винен Труханов, і що це він має повертати людям $40 млн доларів, а Геннадій посилається на те, що джерелом усіх проблем сам Боря і став. Із Грановським Труханов не спілкується через його хамський снобізм.
Тому після виходу із СІЗО Борис Кауфман ночами в машині почав влаштовувати розбірки з Трухановим у паркінгу ЖК «Арк-Палас», де живе мер і частина злочинного синдикату.
Питання ось у чому: на чий бік стане головний бос злочинного синдикату «Довіряй Справам» Олександр Ангерт?
Зазвичай вважається, що немає нікого більш вірного, ніж твій багаторічний охоронець, особливо коли ти кримінальний авторитет.
При цьому Борис Кауфман апелює до того, що в нього на руках є понятійна угода з Трухановим (а вона й справді є), згідно з якою він заводить у партію «Довіряй Справам» 50% своїх людей і бере під контроль ключові потоки в мерії в усіх напрямках, розставляючи теж усюди своїх людей і в міськвиконкомі (мерії).
Очевидно, що ситуація погана тільки для будівельників, тому що ні Труханов з Ангертом, ні Боря з Сашею ніколи і нікому не повернуть грошей.
Буває) Вас же не вперше кидають) Ось вам і принади корупційної системи)
Читайте по темі: Опубліковані скандальні цифри заробітку одеських бандитів на оренді «Одессводоканалу»
В Україні є можливість швидко розбагатіти за рахунок корупції навіть для найтупішого, але і є можливість влетіти через корупцію на солідну грошикову суму, довірившись, наприклад, управлінцям злочинного синдикату «Довіряй Справам». А по-іншому ніяк. В Одесі, наприклад, ніколи не проводять земельні аукціони. Усі ділянки здають через схеми під забудову, через що одесити втрачають колосальні доходи для бюджету міста.
Змінити цю ситуацію можуть тільки самі одесити, коли економіка опуститься на саме дно. Тоді всі вмить перестануть бути аполітичними, і витратами мерії зацікавляться вже значно ширші маси.
