У Запоріжжі військкома, який організовував корупційні схеми із бойовими виплатами підлеглим, віддадуть під суд

  1. Главная
  2. Війна
  3. У Запоріжжі військкома, який організовував корупційні схеми із бойовими виплатами підлеглим, віддадуть під суд

Як повідомляє ДБР, як керівник Запорізького ОТЦК, він відправив наближених до себе підлеглих до однієї з бригад ЗСУ нібито для виконання бойових завдань.

Військові не були призначені на посади в підрозділі, не брали участі в боях і фактично безпідставно перебували у прифронтовій зоні. Вони були там як у відпустці, жили за вільним графіком і навіть мали можливість виїжджати додому на вихідні. Проте військовослужбовці отримували підвищені виплати та можливість набути статусу учасників бойових дій, йдеться у повідомленні.

У підсумку семи військовослужбовцям, які не брали участь у бойових діях, було нараховано понад 1 млн гривень виплат.

Тепер колишній військком звинувачується у перевищенні службових повноважень, скоєних в умовах воєнного стану, за цією статтею термін – максимум 12 років.

Також читайте: Ексголову податкової Чернігівської області виправдали у справі про недостовірне декларування

Поширити

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook — повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.

На Одещині працівника військкомату засудили до штрафу
У столиці офіцера СБУ підозрюють в отриманні хабаря у 20 тисяч доларів
Меню