НАЗК подало до суду на поліцію Києва: підозрюють корупцію в оренді землі під штрафмайданчик

  1. Главная
  2. Кримінал
  3. НАЗК подало до суду на поліцію Києва: підозрюють корупцію в оренді землі під штрафмайданчик

Господарський суд Києва відкрив провадження за позовом Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) про визнання недійсними договорів оренди землі під шрафмайданчик між комерційною компанією та Головним управлінням Національної поліції у Києві.

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

Нацагентство побачило у договорах ознаки злочину, а саме «розтрати чужого майна шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчиненої в особливо великих розмірах» (ч. 5 ст. 191 КК України).

НАЗК виявило, що поліція Києва орендувала землю під штрафмайданчик у компанії, яка не є власником ділянки, а також орендує її у Київської міської ради.

Замість укладання договорів суборенди землі, між компанією та поліцією підписувалися договори про закупівлю послуг з оренди нерухомого майна за державні кошти.

За законом орендна плата за договором суборенди не може бути більшою за визначену в основному договорі оренди.

Але посадовці Нацполіції Києва перерахували компанії бюджетні кошти у розмірі, який значно перевищує орендну плату, встановлену міськрадою Києва для цієї ділянки, стверджують у Нацагентстві.

НАЗК підготувало обґрунтований висновок про виявлення ознак корупційного правопорушення у цих договорах. За його результатами Державне бюро розслідувань (ДБР) розпочало досудове розслідування.

Поширити

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook — повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.

Голова Сергіївської ОПГ на Одещині Чередниченко. Дерибан бюджету та державної землі під час війни
САП направила до суду другий епізод у справі «Роттердам+»
Меню