НАБУ та САП відкрили провадження після того, як журналісти знайшли у дочки мера Тернополя віллу в Майамі за $1,8 млн, — ЗМІ

  1. Главная
  2. Компромат
  3. НАБУ та САП відкрили провадження після того, як журналісти знайшли у дочки мера Тернополя віллу в Майамі за $1,8 млн, — ЗМІ

Донька мера Тернополя Анастасія Родрігес (Надал) та її чоловік впродовж 2019-2023 років придбали у власність нерухомість у США на понад $2 млн.

Поширити

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook — повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.

Колишнього топпосадовця Мін’юсту виправдали від звинувачень у зловживаннях
Алла Ландар з “Петра Великого” награбувавши мільйони на смертях стала “волонтеркою”
Меню