На Одещині бізнесмени захопили частину полігону Міноборони

  1. Главная
  2. Кримінал
  3. На Одещині бізнесмени захопили частину полігону Міноборони

В Болградському районі Одеської області бізнесмени захопили частину загальновійськового полігону «Тарутинський» Міноборони. Про це редакція 368.media   дізналася з провадження за ч. 2 ст. 197-1, ч. 1 ст. 364 КК.

Порушення встановили 12 квітня, коли посадовці Білгород-Дністровською КЕЧ провели обстеження території військового містечка №11. Зафіксовано наявність озимих злакових сільськогосподарських культур земельної ділянки приблизною площею 12,72 га. Зазначені правопорушення здійснено невстановленими особами в межах земельної ділянки військового містечка з загальною площею 23253,17 га. Складено акт про виявлення факту самовільного зайняття/ неправомірного вилучення земельної ділянки.

Поширити

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook — повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.

В Одесі посадовець військкомату «відкоригував» дані щодо 138 військовозобов’язаних
У Києві поліція хоче витратити 2,4 млн гривень на закупівлю спорядження у «новачка» бізнесу
Меню