Джерело: Телеграм-канал "Брудні ігри" Євгенія Плінського
Хто там сьогодні начальник Львівської митниці?
З вами погоджено?
А в Києві знають?
Тут під шумок польскої блокади кордону на Львівській митниці вирішили підзаробити, та відкрили «пункт незламності для контрабандистів».
Тема звісно стара як світ, але заграла новими фарбами.
В чому суть.
Власники заблокованих поляками вантажів почали отримувати пропозиції по ввезенню їх товарів як без черги, так і без сплати митних платежів.
Ви заганяєте свою фуру на прикордонний склад «правильних пацанів» в Польщі, там її перевантажують в 10-15 бусів, та віддають вам товар за 2 -3 дні вже в Україні.
Податки платити не треба, а розрахунок йде кешем по фіксованій таксі за кг. вантажу.
По домовленості з митницею, на правильні зміни, ці повні товарів буси їдуть по зеленому коридору як порожні.
Найактивніше поїхала «Рава».
І якби їхало в білу з митом, то все ОК. Але їде повз бюджет.
І це не ОК.
Зупинемо схему зараз, чи будемо деталізувати «прайс», «зміни», «прізвища», «номери бусів»?
