Джерело: Телеграм-канал Absolution Leaks
Виконавчий директор з персоналу НАЕК «Енергоатом» Олег Бояринцев у січні 2023 року виїхав у відпустку в Польщу, там звільнився і в Україну більше не повертався.
В січні 2023 президент «Енергоатому» Петро Котін підписав 2-тижневу відпустку виконавчому директору по персоналу компанії. З «правом виїзду за кордон», на що сам Котін взагалі-то права не має».
Також читайте: Чому «патріотичний» син Гринкевича — Роман Гринкевичдосі досі не в ЗСУ?
Бояринцев виїхав за кордон, вже у відпустці він подав заяву на звільнення. «Енергоатом» звільнив його 15 лютого. Ще й компенсацію виплатили за відпустку.
На початку російського вторгнення у березні 2022 у ЗМІ повідомлялося, що СБУ запідозрила Бояринцева у державній зраді, і його навіть затримали неподалік Рівненської АЕС. Але це затримання не призвело до звільнення з посади.
Президент «Енергоатому» Петро Котін, коментуючи в інтерв’ю «РБК-Україна» ці повідомлення, назвав їх «російськими фейками».
Олег Бояринцев відомий тим, що з 2002 по 2019 він був помічником нардепа Андрія Деркача.
