Джерело: Телеграм-канал "Брудні ігри" Євгенія Плінського
Я не пам’ятаю більш скандального законопроекту стосовно митниці та контрабанди як 5420 «Про криміналізацію товарної контрабанди».
Ви не повірите, але проти нього повстали всі ті, хто роками кричить про необхідність боротьби проти цього явища.
Всі бізнес-асоціації (європейські, американські, українські), різноманітні спільноти та навіть громадська рада при ДМСУ волають його не приймати.
Але так само волає Мінфін, який кричить про необхідність його прийняття, бо нам грошей не дадуть.
При цьому пояснити хто його таким чином виписав і чому він не допомагає бізнесу, а допомагає контрабандистам та рекетирам БЕБ, ніхто не може.
З Тетяною Остріковою обговорили ключові проблеми цього закону, але в розмові так і не з’ясували де в ньому боротьба проти контрабанди.
Сподіваюсь його до завтра таки встигнуть виправити в кулуарах, бо приймати треба, бо грошей не дадуть.
Так і живемо…
Репостимо друзі. Потрібна увага та розголос.
