Голова НАДС Алюшина придбала новий позашляховик за 1,46 млн гривень

  1. Главная
  2. Кримінал
  3. Голова НАДС Алюшина придбала новий позашляховик за 1,46 млн гривень

Голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина під час повномасштабної війни придбала собі позашляховик за 1,46 млн гривень. Про це редакція 368.media   дізналася зі змін в її декларації за 2024 рік.

В посадовця з 2017 року був позашляховик Suzuki SX4 (2017). У травні вона продала його за 456 тис. гривень. Натомість вже 18 травня 2024 року вона придбала новий  Hyundai Tucson (2024). Машина обійшлася посадовиці більше щорічної зарплати. Вартість склала 1,46 млн гривень. Покупка була здійснена у ТОВ «Богдан авто».

Цікаво, що жінка не декларує майно інших родичів, окрім сина. Також вона орендує квартиру в Станіслава Алюшина у Києві  (82,2 кв. м). Вартість оренди у декларації не зазначена.

 

Поширити

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook — повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.

В Одесі директор збиткового комунального підприємства придбала позашляховик за 1,9 млн гривень
Дружина мера Миколаєва придбала криптовалюту та акції польських компаній
Меню