Експосадовця Південного територіального КЕУ викрили на привласненні коштів

  1. Главная
  2. Кримінал
  3. Експосадовця Південного територіального КЕУ викрили на привласненні коштів

Експосадовець Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління Міноборони України (Одеса) привласнив майже один млн грн з державного бюджету. Про це повідомляє ДБР.

За даними слідства, посадовець уклав договір з приватним підприємством на будівництво водогону для одного зі збройних формувань регіону. Вартість робіт склала майже один мільйон гривень.

Втім будівництво залишилось лише на папері, а гроші полковник та підприємець розділили між собою. Через такі махінації, бюджету завдано збитків на майже мільйон гривень.

Наразі колишньому посадовцю КЕВ повідомлено про підозру у недбалому ставленні до військової служби (ч.3 ст. 425 КК). Керівника підприємства обвинувачують зловживанні та службовому підробленні (ч. 2 ст. 364-1, ч. 2 ст. 366 КК).

Поширити

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook — повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.

Віцемер Одеси пішла на угоду з САП у справі щодо злочинної організації
Нардеп Горенюк під час війни отримав від батька авто за 2 млн гривень
Меню