Екскерівник департаменту СБУ привласнив 26 млн гривень

  1. Главная
  2. Кримінал
  3. Екскерівник департаменту СБУ привласнив 26 млн гривень

В СБУ викрили схему розкрадання коштів служби, виділених на закупівлю пального  у 2022 році. Про це повідомляє НАБУ.

За даними слідства, колишні керівник департаменту господарського забезпечення СБУ та його перший заступник організували придбання паливно-мастильних матеріалів за штучно завищеними цінами через низку підконтрольних фірм. При цьому вони вносили недостовірні відомості до фінансово-господарської та звітної документації.

У результаті заподіяно понад 26 млн гривень збитків. Дії експосадовців кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 114-1 КК.

Поширити

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook — повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.

Дивовижна історія від людей з оточення “злодія в законі” Андрія Недзельського, більше відомого як Андрій Нєдєля/Андрєй Львовський
СБУ не дала втекти за кордон екснардепу Лукʼянову
Меню