Колаборант з «Енергоатому» Олег Бояринцев втік за кордон

  1. Главная
  2. Розслідування
  3. Колаборант з «Енергоатому» Олег Бояринцев втік за кордон
Джерело: Телеграм-канал Absolution Leaks

Виконавчий директор з персоналу НАЕК «Енергоатом» Олег Бояринцев у січні 2023 року виїхав у відпустку в Польщу, там звільнився і в Україну більше не повертався.

В січні 2023 президент «Енергоатому» Петро Котін підписав 2-тижневу відпустку виконавчому директору по персоналу компанії. З «правом виїзду за кордон», на що сам Котін взагалі-то права не має».

Також читайте: Чому «патріотичний» син Гринкевича — Роман Гринкевичдосі досі не в ЗСУ?

Бояринцев виїхав за кордон, вже у відпустці він подав заяву на звільнення. «Енергоатом» звільнив його 15 лютого. Ще й компенсацію виплатили за відпустку.

На початку російського вторгнення у березні 2022 у ЗМІ повідомлялося, що СБУ запідозрила Бояринцева у державній зраді, і його навіть затримали неподалік Рівненської АЕС. Але це затримання не призвело до звільнення з посади.

Президент «Енергоатому» Петро Котін, коментуючи в інтерв’ю «РБК-Україна» ці повідомлення, назвав їх «російськими фейками».

Олег Бояринцев відомий тим, що з 2002 по 2019 він був помічником нардепа Андрія Деркача.

Поширити

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook — повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.

Волонтер Андрій Гонковський виїхав до Польщі, а опинився на Мальдівах
В ексголови СБУ Валерія Хорошковського відібрали незаконно привласнену землю у Канівському районі
Меню