Джерело: Телеграм-канал "Брудні ігри" Євгенія Плінського
А ось і відео «розпаковки» другої цистерни з сигаретами яке сьогодні опублікувало ДБР.
335 ящиків підробленого Marlboro які на контрабандний експорт виготовляє тютюнова фабрика «Гоща».
Згадайте, чи бачили ви колись, щоб затримували такі партії брендових сигарет?
Я не пам’ятаю.
90% затриманих партій були сігі Львівської фабрики. Lifa, Compliment і т.д.
А тут вперше удар по брендовим підробкам.
В Німеччині таке Marlboro коштує — 8.5€.
Собівартість фабрики Гоща — 10-15 грн.
Звісно що в ЄС по 8.5€ ти їх не продаш ніколи, а от по 3-5€ легко.
Але не думайте що Гоща або Львівська фабрика займається збутом в ЄС.
Цей чорний ринок чітко поділений.
Виробник лише виробляє і віддає на оптовий склад.
Оптовик, в залежності від домовленостей з силовиками та правилами гри «на сьогодні» реалізує товар або на зовнішній контрабандний ринок в ЄС, або на внутрішній український.
Для вивезення в ЄС у оптовика партії викуповують прикордонні контрабандні групи впливу.
Вони забезпечують як промисловий експорт фурами, так і насичення місцевого населення цими сигаретами які людя тягають в Європу «на собі» в бусіках та легкових авто.
Прохід повних фур контрабандних сигарет узгоджується з обох сторін кордону на правильні зміни.
Ризики я описував.
Дуже дорого їхати «на ура», тому все під гарантії.
А от рух сигарет по самій ЄС — окремий бізнес.
Навіть заїхавши фурою в Румунію, з вирогідністю 100% ви не доїдете на ній до Італії або Німеччини. Вас затримає поліція.
Везуть по Європі такий товар вже європейські клани.
Ви свою фуру скидуєте на спец склад в Румунії, Польщі, Угорщині по ціні ×2-3 від української, а далі товаром займаються спеціальні люди.
Нічого нового я не описав, але може хто не знав.)
Також читайте: В України виявили російське онлайн-казино Pin-up, яке спокійно працює попри війну з гральним бізнесом рф
