В депутата Київської міськради знайшли активи поза законом на 1,7 мільйонів гривень

  1. Главная
  2. Кримінал
  3. В депутата Київської міськради знайшли активи поза законом на 1,7 мільйонів гривень

У депутата Київської міської ради виявлені ознаки необґрунтованих активів на майже 1,7 млн гривень. Про це повідомляє НАЗК.

У декларації за 2020 рік він зазначив готівкові кошти на понад 7 млн гривень, що належать їм з дружиною. За 2021 рік він задекларував 9,5 млн гривень готівки. Різниця між активами, задекларованими у 2020 та 2021 роках, склала майже 2,4 млн гривень.

Разом з тим у 2021 році подружжя купило 8 земельних ділянок у Києві та області на понад 1,5 млн грн.

Загалом обсяги доходів та витрат сім’ї депутата у 2021 році свідчать про відсутність фінансової спроможності як для заощадження грошових коштів, так і для придбання частини зазначених об’єктів нерухомості на майже 1,7 млн грн.

У відповідь на запит НАЗК посадовець не надав інформацію та документи, які могли б підтвердити законність походження цих коштів.

Слід зазначити, що у 2020 році його обрали до Київської міськради у виборчому окрузі, який територіально межує з населеними пунктами, де були придбані земельні ділянки.

Національне агентство направило матеріали стосовно депутата до САП для вирішення питання щодо звернення до суду з позовом про визнання активів необґрунтованим та стягнення їх в дохід держави за ст. 290 Цивільного процесуального кодексу України.

Поширити

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook — повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.

НАБУ готує документи для арешту осередків одеського злочинного синдикату в Австрії
У Дніпрі затримали директора компанії, що продавав армії рф системи водопостачання
Меню