Джерело: Телеграм-канал «Брудні ігри» Євгенія Плінського
Джерела в Парламенті повідомляють, що після анонсу Давида Арахамії про втому від голосування, та бажання деяких «нардепів» скласти мандат у фігурантів списку почалась істерика.
Тепер в них почався зворотній проце — нестерпне бажання працювати та жага відкликати свої заяви.
Вони просто уявили собі реакцію суспільства на їх «втому», помножену на неможливість для них виїхати з країни після складання мандату.
Перспективи дуже яскраві.)
