Джерело: Телеграм-канал "Брудні ігри" Євгенія Плінського
Як насправді заробляти на війні шалені гроші демонструє Національний банк та його «партнери» по «легальному» фінансовому схематозу.
Цитата зі звіту НБУ: «Платоспроможні банки за дев’ять місяців 2023 року отримали 109,9 млрд грн чистого прибутку порівняно з 7,4 млрд грн за аналогічний період минулого року. »
Про цю проблему та нахабну схему притомні економісти та журналісти кричали ще на початку року, але нас ніхто не чув.
Також читайте: КМДА під час війни знайшла гроші на будівництво дороги до непрацюючого аеропорту “Київ”
Всі мовчки заробляли хуліярди гривень.
Тепер прозрівайте від цифр.

А чого досяг ти за останній рік війни?
P.S. А нагадайте пліз, а які банки реалізують програми підтримки ЗСУ з цих «зароблених» сотень мільярдів?
Щось окрім MONO я і не чув взагалі про їх активність
Може помиляюсь?
