Джерело: Телеграм-канал Євгенія Плінського
Під кінець тижня маємо ще одну чудову звістку в нашій боротьбі проти схемного імпорту в Україну м’яса та риби ОПГ Хурсяка.
По-перше, сьогодні на нараді в МінАПК, Держпродспоживслужба офіційно повідомила про отримання відповідей від постачальників м’яса з Франції.
Вони підтвердили, що ветеринарні сертифікати які ТОВ «Фудлайф Плюс» подавала в пакеті документів при розмитнені м’яса є підробкою.
Виходить, що вже як два роки в країну везли десятки тисяч тон невідомого, а може і мертвого м’яса яке купували всі ТОП м’ясокомбінати, і поки це не розковиряли журналісти, ніхто цього не помічав.
По-друге, і ця новина дуже погана для самого митника Хурсяка який є «хрещеним батьком» схеми, НАЗК розпочинає повну перевірку його способу життя, походження статків, та багато чого іншого в контексті діяльності компаній по імпорту м’яса та риби.
Дуже гарно ми друзі спрацювали!
Ще не кінець, але результати вже відчутні.
P.S. Доречі, м’ясокомбінати, які масово скуповували м’ясо невідомого походження у ТОВ «Фудлайф Плюс», можуть постраждати не лише репутаційно, але й потрапити під каток податкових перевірок, так як ДПСУ вже викрила «Фудлайф» на операціях з фіктивним ПДВ.
