Джерело: Телеграм-канал "Брудні ігри" Євгенія Плінського
Передають, що у мережі збуту контрабандного Apple iStore сьогодні поганий день.
Бюро економічної безпеки проводить обшуки та виїмку документації та техніки в десяти локаціях та офісах цієї мережі.
Вилучено велику кількість нелегальної техніки, кешу та схемної документації.
Але не раджу власникам інших мереж типу YABLUKA, ЯБКО eStore або Техно їжак радіти, що клієнти іStore перетечуть до них.
Скоріш за все, до вас перетечуть не клієнти а обшуки.)

Після обшуків та вилучення БЕБ техніки та кешу мережі іStore, ринок збуту контрабандного Apple напружився.
Так, мережа Ябко, повністю прибрала контрабандний товар з магазинів.
Тупо порожні стійки та жодного iPhone в магазині.
Проте купити його можна.
Після оплати його вам принесуть з автівки яка стоїть поруч і використовується як склад.
Але не всі торговці такі перелякані.
Керівництво найбільшої мережі YABLUKA каже своїм співробітникам, що власники забезпечили безпеку їх мережі, тому в них обшуків не буде.
БЕБ, мені здається що це виклик.

