На Київщині повідомили про підозру посадовцю, який надав у користування державну землю із збитком на 13 мільйонів гривень

  1. Главная
  2. Корупція
  3. На Київщині повідомили про підозру посадовцю, який надав у користування державну землю із збитком на 13 мільйонів гривень

На Київщині правоохоронці повідомили про підозру посадовцю, який заподіяв понад 13 млн грн збитків. Він, в обхід встановленої законодавством, державну землю у користування аграріям.

Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної прокуратури. Зловмиснику загрожує до п’яти років позбавлення волі.

«За даними слідства, в обхід встановленої законодавством процедури посадовець надав особам у користування земельні ділянки державного підприємства. На понад 1300 га землі проводились сільськогосподарські роботи з посіву та збору врожаю зернових культур. Такі дії заподіяли державі понад 13 млн грн збитків», – уточнили в пресслужбі.

За процесуального керівництва Броварської окружної прокуратури директору державного підприємства повідомлено про підозру у службовій недбалості.

Поширити

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook — повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.

На Одещині на хабарі від мобілізованого затримали заступника голови сільради
Директору Карпатського біосферного заповідника висунули підозру
Меню