Після публічних звинуваченнь, від власника Космолот Арнульфа Дамерау, в спробі «віджати» 50% компанії, прилетіла відповідь від БЕБ.
Космолот звинуватили в ухиленні від сплати податків на 1.1 млрд. При цьому гучно і красиво.
Хто тут правий?
Після публічних звинуваченнь, від власника Космолот Арнульфа Дамерау, в спробі «віджати» 50% компанії, прилетіла відповідь від БЕБ.
Космолот звинуватили в ухиленні від сплати податків на 1.1 млрд. При цьому гучно і красиво.
Хто тут правий?