Джерело: Телеграм-канал "Брудні ігри" Євгенія Плінського
Може ви вже трошки забули, але я вам нагадаю про такого собі родича російського злочинця-алкоголіка Дмитра Медведєва олігарха Віктора Поліщука.
Саме він є власником ТЦ «Гулівер», мережі магазинів електроніки «Ельдорадо», та нещодавно був спійманий колегами з програми «Схеми» Радіо Свобода, коли за підробленими документам «водій – волонтер» на фурі виїхав з України, за що по ньому вже зареєстрували кримінальну справу.
Але на цьому «таланти» Поліщука не обмежуються, адже ми з вами вже кілька місяців відслідковуємо головне «кидалово» Поліщуком ринку електроніки, на якому його «Ельдорадо» заборгувало кредиторам більше двох мільярдів гривень.
Він просто не хоче їх повертати вигадавши штучні домовленості так званої «санації».
Ну типу грошей у Поліщука немає, а кредитори добровільно згодні на повернення маленької частини боргу, ще маленьку частину після перемоги за рахунок росії, а все інше Поліщуку прощають.
https://t.me/plinskiymedia/4698
Це тупа афера, так як ніхто з реальних кредиторів на це не згоден, а тому суд такий варіант вже скасував.
Скасував, бо звучить відвнрто дико, коли Поліщук каже що грошей на повернення боргів немає, а сам відкриває нові ТРЦ в Молдові https://vz.ua/news/80261-na-pogashennya-borgiv-groshey-nemaye-na-ekspansiyu-v-susidni-krayini-ye-prorosiyskiy-oligarkh-vidkriv-trts-u-kishinevi
Кредитори зараз вимагають через суд банкрутства ТОВ «Дієса» а це юридична особа «Ельдорадо», так як це відкриє шлях до отримання боргів через продаж їх активів, а головне дозволить довести що Поліщук все це зробив штучно та притягнути його до кримінальної відповідальності.
Але його менеджмент не здається, та намагається ще раз типу «домовитися» з кредиторами та уникнути судового банкрутства.
Вони знову беруть своїх фіктивних кредиторів через яких ще раз намагаються протягнути мирову, та кинути всі світові бренди та компанії постачальники електроніки на 2 мільярди.
Я вже писав, що це тупо вбиває в Україні інвестиційний клімат та нашу інтеграцію в ЄС, коли компанії електроніки ТОП рівня просто так може кинути якийсь проросійський гопнік.
Доречі, курує від Поліщука цей схематоз та сама Віра Вітинська, яка вже довела до банкрутства декілька його підприємств, в тому числі банк «Михайлівський».
Скандал реально вже виходить на рівень послів країн партнерів.
