Прикордонник, котрий втік до Росії, вкрав пристрій прикордонного загону

  1. Главная
  2. Скандал
  3. Прикордонник, котрий втік до Росії, вкрав пристрій прикордонного загону

Майор ДПСУ Олександр Кияшко з Чернігов, який зрадив Україну та втік до Росії, вкрав пристрій прикордонного загону.  Про це редакція 368.media  дізналася зі справи за  ч. 2 ст. 111, ч. 4 ст. 408 та ч. 4 ст. 410 КК.

У листопаді Кияшку за його рапортом надано частину щорічної основної відпустки за 2023 рік, з дозволом на виїзд до Німеччини у місто Гамбург, у період часу до 21 грудня. Вже 4 грудня офіцер покинув країну. Однак на службу він не прибув.

Не пізніше 29 грудня 2023 року Кияшко, діючи умисно, з метою вчинення дій на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України, без дозволу командирів та начальників, невстановленим маршрутом, протиправно прибув на територію РФ, тобто перейшов на територію ворожої держави, чим вчинив перехід на бік ворога, а також здійснив публічний виступ у засобах масової інформації РФ.

Також офіцер вкрав захищений планшет roda Solid Pad LR7 10,1 HB/ВТО вартістю 22 тис. гривень.

Суд надав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно зрадника.

Поширити

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook — повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.

Михайло Федоров прокоментував історію з ліквідацією КРАІЛ
Скандал навколо співробітниці Львівської митниці Юлії Дриги, яка засвітила свій “лук” на 8 к$ після чого була звільнена з митниці
Меню