Джерело: Телеграм-канал "Брудні ігри" Євгенія Плінського
Всім велика подяка.
Після розголосу в ЗМІ стенд Мелітопольського ОЕЗу на міжнародній виставці харчової промисловості Gulfood в Дубаї, ОАЕ, який представили росіяни, прибрали.
Читайте по темі: Окупований олійноекстракційний завод росія показує на харчовій виставці Gulfood в Дубаї, ОАЕ
Про це у коментарі Latifundist.com повідомив речник МЗС Олег Ніколенко.
Він заявив, що «після втручання українського посольства стенд прибрали».
На фото видно, що на місці стенду лише продукція російської компанії NTA Agrocom.
Це звісно ще не остаточна перемога, але русня має ховатись під плінтусом по всьому світу та відчувати страх.
