Національний банк заробляє шалені гроші на «легальному» фінансовому схематозу

  1. Главная
  2. Казнокрадство
  3. Національний банк заробляє шалені гроші на «легальному» фінансовому схематозу
Джерело: Телеграм-канал "Брудні ігри" Євгенія Плінського

Як насправді заробляти на війні шалені гроші демонструє Національний банк та його «партнери» по «легальному» фінансовому схематозу.

Цитата зі звіту НБУ: «Платоспроможні банки за дев’ять місяців 2023 року отримали 109,9 млрд грн чистого прибутку порівняно з 7,4 млрд грн за аналогічний період минулого року. »

Про цю проблему та нахабну схему притомні економісти та журналісти кричали ще на початку року, але нас ніхто не чув.

Також читайте: КМДА під час війни знайшла гроші на будівництво дороги до непрацюючого аеропорту “Київ”

Всі мовчки заробляли хуліярди гривень.
Тепер прозрівайте від цифр.

А чого досяг ти за останній рік війни?

P.S. А нагадайте пліз, а які банки реалізують програми підтримки ЗСУ з цих «зароблених» сотень мільярдів?
Щось окрім MONO я і не чув взагалі про їх активність
Може помиляюсь?

Поширити

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook — повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.

Як Віктор Поліщук кидає під час війни постачальників техніки та міжнародні компанії на 2.6 млрд. грн.
Одеські працівники БЕБ розкрили схему «пацюків» в Ізмаїльському порту
Меню