У Дніпрі начальник їдальні військової частини вкрав продукти на 200 тисяч гривень

  1. Главная
  2. Війна
  3. У Дніпрі начальник їдальні військової частини вкрав продукти на 200 тисяч гривень

У Дніпрі за корупцію затримали начальника їдальні військової частини.

Про це редакція 368.media   дізналася із кримінального провадження за ч.4 ст. 410 КК.

За даними слідства начальник продовольчого складу військово частини (старший солдат), маючи на меті привласнити продовольство, в кінці квітня вступив у змову із начальником їдальні.

Суть схеми полягала у штучному створенні залишків продовольства, яке виділено для харчування військовослужбовців для подальшої реалізації. Сержант погодився на це.

Його познайомили з ФОП, який здійснює підприємницьку діяльність з роздрібної торгівлі у неспеціалізованих магазинах.

З червня 2023 року  старший солдат, діючи за попередньою змовою із  сержантом, будучи військовою службовою особою, зловживаючи своїм службовим становищем, отримавши на складі військової частини продукти, привласнив їх. Далі сержант перевозив товари на Ford Transit за межі військової частини. Всього зловмисники встигли реалізувати продуктів на суму у 196,5 тис. гривень.

Начальника їдальні арештували. Щодо підприємця та начальника складу інформації поки немає.

Поширити

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook — повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.

КМДА під час війни знайшла гроші на будівництво дороги до непрацюючого аеропорту “Київ”
В Україні склали рейтинг найбагатших військкомів країни
Меню