Скандал, який в будь якій країні коштував би Голові НБУ Андрію Пишному посади.
Якщо коротко, то НБУ, в рамках погашення заборгованості банку «Фінанси та кредит» продає Білоцерківську ТЕЦ, за 298 млн. грн. Білоцерківській міськраді.
Але фішка цієї історії в тому, що через цей продаж, контроль над ТЕЦ може отримати підсанкціцний громадянин РФ Павло Фукс який і зараз має контроль над наглядовою радою ТЕЦ, та фігурує в кримінальних справах по створенню енергетичних монополій в інтересах Росії.
Статья Влада Сидоренка, там все з деталями: https://idleaks.net/glava-nbu-andrej-pyshnyj-gotovitsya-slit-beloczerkovskuyu-tecz-podsankczionnomu-grazhdaninu-rf-pavlu-fuksu/
Але найяскравіше в цій історії виступ мера Білої Церкви, де він каже що цю історію йому погодили в ОП та на рівні Губернатора області.
Сьогодні, з приводу цього скандалу Голова НБУ збирає нараду, щоб якось спробувати пояснити Нардепам і членам НБУ що відбувається.
І цілком можливо що сьогодні від нього будуть вимагати відставки.
