На Харківщині через стрілянину загинуло троє військовослужбовців

  1. Главная
  2. Кримінал
  3. На Харківщині через стрілянину загинуло троє військовослужбовців

Троє військовослужбовців Сил оборони України загинули внаслідок стрілянини, яка сталася в одному з підрозділів на території Харківської області. Про це повідомила пресслужба оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця».

Повідомляється, що в одному з підрозділів на ґрунті особистих взаємин було застосовано вогнепальну зброю.

«У результаті стрілянини троє військовослужбовців загинули, ще четверо дістали поранення», — йдеться в повідомленні.

Військовослужбовців, які дістали поранення внаслідок стрілянини, оперативно доправили до Військово-медичного клінічного центру. Їхній стан оцінюють як важкий.

На місці інциденту працюють представники Військової служби правопорядку ЗСУ та правоохоронні органи.

Більше читайте: https://368.media/2024/07/25/na-harkivshhini-cherez-strilyaninu-zaginulo-troye-vijskovosluzhbovtsiv/

Поширити

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook — повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.

Посадовець податкової з Харкова, котра вимагала 150 тисяч доларів хабаря, уклала угоду з ВАКС
Заступника голови Південного управління ДПСУ оштрафували через загибель підлеглого
Меню