Офіцер ВМС України в Одесі збирав хабарі з підлеглих

  1. Главная
  2. Кримінал
  3. Офіцер ВМС України в Одесі збирав хабарі з підлеглих

Командиру відділення на одному з суден ВМС України, який без хабаря не відпускав підлеглих на берег в Одесі, повідомили підозру у корупції. Про це повідомляє ДБР.

Для того, щоб піти у законний вихідний з судна, підлеглі мали сплатити йому 10 тис. гривень. За оперативними даними, так він міг заробляти на відгулах моряків не менше 150 тис. гривень в місяць.

9 липня 2024 року правоохоронці затримали фігуранта під час одержання чергової оплати у сумі 1 тис. доларів. Ці гроші він отримав від підлеглого за можливість протягом місяця ходити у вихідні на сушу.

Військовослужбовцю повідомлено про підозру в одержанні службовою особою неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК).

Поширити

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook — повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.

Суддя Господарського суду Дніпропетровщини отримав підозру за організацію викрадення
Нардепа затримали за вимагання хабаря в 3,4 млн гривень
Меню