Директор збиткового ДП «Житомирторф» під час війни придбав авто за 1,6 млн гривень

  1. Главная
  2. Кримінал
  3. Директор збиткового ДП «Житомирторф» під час війни придбав авто за 1,6 млн гривень

Директор ДП «Житомирторф» Фонду держмайна України Володимир Павленко під час війни придбав нове авто за 1,6 млн гривень. Про це редакція 368.media   дізналася із змін до декларації посадовця.

Павленко у березні 2024 року набув у власність Toyota Camry (2023) за 1,59 млн гривень. При цьому у 2023 році посадовець задекларував отримання 16 тис. гривень у якості благодійної допомоги.

Цікаво, що минулоріч у посадовця було авто: Kia Sportage (2018) вартістю 832 тис. гривень!

Наразі ДП «Житомирторф» виставлено на приватизацію. У квітні 2023 році суд анулював останній спецдозвіл компанії на видобуток торфу.

Поширити

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook — повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.

«Європейська солідарність» вивела з бюджету України на власний рахунок 35 млн гривень
Суддя Господарського суду Дніпропетровщини отримав підозру за організацію викрадення
Меню