На Кіровоградщині командир військової частини розтратив 12 млн гривень

  1. Главная
  2. Кримінал
  3. На Кіровоградщині командир військової частини розтратив 12 млн гривень

Командиру однієї з військових частин на Кіровоградщині, який через недбалість допустив переплату майже 12 млн гривень при закупівлі паливних резервуарів, висунули підозру. Про це повідомляє ДБР.

На оголошених військовою частиною закупівлях подали заявки три учасники. Переможцем було обрано пропозицію від приватного підприємства з найменшою ціною.

Проте, після укладення договорів комерсанти у документації штучно завищили вартість продукції. Посадовець військової частини не перевірив зміну суми у договорі. Таким чином загальний розмір збитків державі сягнув майже 12 млн грн. Наразі посадовцю повідомлено про підозру у недбалому ставленні до військової служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 425 КК(

Поширити

Підписуйтесь на наші канали в Telegram та Facebook — повний архів досьє та компромат на українських злочинців, політиків, чиновніків, бізнесменів, олігархів, журналістів та публічних персон.

НАЗК знайшло у Вербицького необґрунтовані активи майже на 29 млн гривень
Одеський суддя з дружиною під час війни оформили користування на авто родичів
Меню